141115 Sokol Nusle "B" vs Xtigers

V sobotu 15.11.2014 jsme hráli venkovní zápas u soupeře Sokol Nusle U17 "B". Přesto jsme hráli v Praze, ve staré sokolovně na Pankráci, Na Květnici. Z hlediska herního projevu to byl náš nejlepší zápas letošní sezóny.

Tygřice se snažily a hrály jako vždy velmi bojovně a srdnatě. Bohužel jsme museli bojovat i proti nespravedlivým rozhodčím, kteří neodpískali spoustu faulů soupeře na naše rozehrávající hráčky a dostávali jsme z těchto situací hodně bodů. Výsledek 61:34 neodpovídal reálnému poměru sil na hřišti ani předvedené hře. Bohužel i tato úskalí ke sportu patří a i když jsem hráčky za výkon pochválil, odnesli jsme si ze hřiště soupeře další porážku. Nepadala nám vůbec střelba ze střední a delší vzdálenosti, ale na soupeře platila odhodlanost, tah na koš a výborná obrana. Nejlepší hráčkou v našem týmu byla Sláňa, nejlepší v obraně pak Míša s Myrkou. Neměli jsme tolik ztrát, jako v předchozích zápasech, i přes výše zmíněný handicap ze strany rozhodčích.

Zápas je pro nás ponaučením a doufáme, že až budeme hostit Nusle na našem hřišti, budeme mít spravedlivé rozhodčí a šanci na podstatně lepší výsledek.