141101 Xtigers vs. Basket Pastelka MB

První listopadový den jsme sehráli svoje první domácí utkání. Na palubovce jednoho z našich soupeřů. Nového Porgu. Soupeř patří do kategorie pro nás neznámých mužstev, tak jsme neměli reálnou představu, co od soupeře čekat. Jediné vodítko bylo aktuální postavení v tabulce na čelních místech.

Hned od prvních sekund zápasu bylo jasné, že tohle je soupeř nad naše síly. Evidentně hráčky soupeřova týmu mají za sebou už mnoho herních zkušeností a to se hned od začátku projevilo. Stres, zbytečný respekt a velké množství ztracených míčů, ať už vynucených nebo nevynucených dávaly pomalu tušit jasný výsledek zápasu. V první čtvrtině jsme vstřelili 2 body, ve druhé taky 2 body, ve třetí 4 body a v poslední 8 bodů. Ačkoliv výsledek byl jednoznačný 16:80, na palubovce to tak jednoznačné nebylo !!

Tygřice předvedly v obraně skvělé výkony, spoustu doskoků, získaných míčů. Ale proti tomu stálo velké množství špatných přihrávek, základních individuálních chyb, špatná střelba z pole u z trestných hodů a samozřejmě v neposlední řadě slabá týmová hra. Málo jme si přihrávali, snažili jsme se výsledek zlomit individuálními průniky, na které soupeř většinou reagoval rychlými brejky.

Nutno tygřice opět pochválit za bojovný výkon, za snahu a vůli po dobrém výsledku.  Tentokrát ale naše hra nebyla úspěšná a překvapení se nekonalo. Za úspěch můžeme považovat to, že jsme od tak silného týmu nedostali stovku. Za nejlepší hráčku tygřic vyhlašuji Lucku Mošnovou, která nastřílela nejvíce bodů, nebála se v těžkém zápase uplatnit na tréninku nabyté dovednosti a hrála skutečně dobrý zápas.

Registrovaní uživatelé si mohou prohlédnout detailní statistiky jednotlivých hráčů.